پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
داخلی صفحه درباره ما
 
امتیاز مثبت
۰

درباره ما

۸ دی ,۱۳۹۱
کد مطلب : 2
 

لوگودقیانوس 1

با سلام خدمت همه عزیزان:

پایگاه خبری تحلیلی دقیانوس در سال ۱۳۹۱ به همت جمعی از دانشجویان حزب اللهی دغدغه مند استان کرمان و با محوریت شهرستان جیرفت  با تبرک به نام حضرت فاطمه زهرا (س) و امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) پایه گذاری شد. هدف این جمع پوشش خلأ رسانه ای استان بخصوص شهرهای جنوبی آن در فضای مجازی و ارائه آخرین تحلیل‌ها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز استان، ایران و جهان بود.

اصول و ارزش ها

* «دقیانوس» خود را در امر اطلاع‌رسانی مستقل می‌داند و وابستگی فکری و سیاسی به هیچ گروه یا جریان خاصی نخواهد داشت.
* «دقیانوس» در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب فعالیت نموده و از دامن زدن به تمایلات حزبی و جناحی پرهیز دارد.
* اعضای تحریریه  «دقیانوس» اعم از خبرنگاران، نویسندگان، عکاسان، دبیران و سردبیران، رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و برای ارتقای سنت و اخلاق رسانه‌ای کشور، تمام توان خود را به کار خواهند گرفت.
چشم انداز
«دقیانوس» در چشم انداز آتی خود به عنوان یکی از سایت های برتر کشور و به عنوان مرجع جامع اطلاع رسانی امت حزب الله شناخته خواهد شد.
رسالت
دقیانوس ماموریت دارد به عنوان یکی از  پایگاه های خبری تحلیلی استان کرمان، با کشف استعدادها و استفاده از ظرفیت های استانی از معبر تولید محتوای فاخر فارسی و حفظ و افزایش «میراث دیجیتالی» در فضای مجازی، برای ترویج و اعتلای گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارد.
این مجموعه رسانه ای می‌کوشد تا با رعایت اصول اخلاق اسلامی و با بهره‌گیری از مشورت صاحب نظران در حوزه فقه رسانه، از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکار حوادث سرک کشیده و با کندوکاو بیشتر، ناگفته‌ها و وجوه نامکشوف وقایع و حوادث را منتشر نماید.
دقیانوس با اتکا به رویکرد یاد شده، آرمانخواهی، عدالت طلبی و مطالبه گری را وظیفه ذاتی خود دانسته و با هدف ارتقای دانایی جامعه، حق پرسشگری شهروندان و وظیفه پاسخگویی مسئولان و احزاب را از زاویه های نقد و تحلیل کارشناسانه با جدیت دنبال می کند.
استراتژی کلان این مجموعه رسانه ای «تقدم ارزشی» فرهنگ بر سیاست بوده از همین رو بر اطلاع رسانی، مطالعه آثار و ارائه آرا و بسترسازی مناسب برای پرداختن به موضوعات فکری و فرهنگی به عنوان ابزاری در جهت تحقق تمدن نوین اسلامی تاکید می کند.
امیدآفرینی، معنویت افزایی، دشمن شناسی، تعقل، جامع نگری، خلاقیت، پاسداری از ارزش ها، ارائه الگوهای دینی- انقلابی و توجه به منویات رهبر فرزانه انقلاب در دستور کار این مجموعه خواهد بود.
دقیانوس به پشتوانه یک نظام فکری مبتنی بر اندیشه سیاسی ولایت مطلقه فقیه، ضمن پرهیز از مرزبندی‌های کاذب و غیرواقعی سیاسی، تنگ‌نظری‌های مرسوم و معمول، آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، محمل مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد و دست تمام کسانی که تمایل به همکاری با این مجموعه را دارند برادرانه و به گرمی می فشارد..

شعار ما اطلاع رسانی سریع ، صادقانه و شفاف است.

 
 
 

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.