پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 

ذبح ۳۰جوان شیعه در سوریه + تصویر (+۱۸)

۱۲ اردیبهشت ,۱۳۹۲ ساعت: ۰۳:۳۲
کد مطلب : 2977 پرینت
 

به گزارش دقیانوس به نقل از قادمون ، یک سایت خبری لبنانی با انتشار تصویری دلخراش ادعا کرد که تروریست های سوریه، اقدام به بریدن سر ۳۰ جوان شیعه در سوریه کرده اند. سایت اینترنتی “الخبر برس” عصر یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ با انتشار عکس زیر نوشت: “شبکه القاعدة در ادامه جنایت های خود در […]

به گزارش دقیانوس به نقل از قادمون ، یک سایت خبری لبنانی با انتشار تصویری دلخراش ادعا کرد که تروریست های سوریه، اقدام به بریدن سر ۳۰ جوان شیعه در سوریه کرده اند.

سایت اینترنتی “الخبر برس” عصر یکشنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ با انتشار عکس زیر نوشت: “شبکه القاعدة در ادامه جنایت های خود در قبال مردم سوریه عموما و اهالی حلب خصوصا، آغاز به اجرای فتاواى برخی از شیوخ سلفی درباره ذبح جوانان دو روستای شیعه نشین “نبل” و “الزهراء” در حومه حلب نموده است”.

این سایت ادامه داد: “جوانانی که ذبح شده اند نظامی یا مسلح نبودند؛ بلکه فقط به دلیل انتساب به طائفة شیعه به قتل رسیده اند. این جنایت بعد از محاصره ای صورت گرفت که از ماه مبارک رمضان سال گذشته نسبت به اهالی این دو روستا صورت گرفته بود”.

سایت الخبر پرس با عذرخواهی از خوانندگانش به دلیل انشار این تصویر مدعی شد: “بنا بر آنچه فعالان شبکه های اجتماعی اعلام کردند، جنایتکاران در این دو روستا، تروریست های تکفیری سعودی و چچنی بوده اند”.

 

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.