پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
امام جمعه جیرفت در واکنش به سخنان اخیر وزیر بهداشت:

اگر ائمه جمعه حقایق پشت پرده را بگویند، می بینید روانی برای جامعه می ماند یا خیر/به جای تضعیف جایگاه امام جمعه مشکلات اقتصادی را برطرف کنید

۲۹ مهر ,۱۳۹۵ ساعت: ۱۱:۱۲
کد مطلب : 59435 پرینت
 

امام جمعه شهرستان جیرفت گفت: کسانی که می گویند امام جمعه ها روان جامعه را به هم نریزند، کافیست ائمه جمعه حقایق پشت پرده استعفاها و استیضاح های دولت را به مردم بگویند؛ اگر امام جمعه ها در رابطه با برجام و پشت پرده های آن که شفاف سازی نشده، اتفاقات رخ داده و خیانت هایی که به نظام شده، به مردم بگویند آن زمان می فهمند آیا سلامتی برای جامعه می ماند یا خیر.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، حجت الاسلام و المسلمین رضا کرمی پور در واکنش به اظهارات اخیر وزیر بهداشت در خصوص مدافعان حرم و ائمه جمعه گفت: در ۶ ماه باقی مانده از عمر دولت، برخی به دنبال کشاندن جو عمومی به دنبال خود و مصادره طیف جوان و تحصیل کرده به نفع خود می باشند.

امام جمعه شهرستان جیرفت ابراز کرد: در وزارت ارشاد شاهد بودیم که بحث کنسرت ها را راه انداختند و با مقدس شکنی در مشهد و قم، تلاش کردند تا طیف جوان را به سمت خود جذب کنند اما آقایان نمی دانند جوانان با برنامه های اصولی به سمت آنها می روند نه برنامه های فاسد.

هرگاه ارزش های انقلاب کمرنگ شود، سپاه باید وارد میدان شود

وی با بیان اینکه وزارتخانه ها هریک به دنبال برنامه هایی در این زمینه هستند، بااشاره به سخنان وزیر ارشاد در خصوص سرداران حرم عنوان کرد: رسالت سپاه پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی است و هرکجا این ارزش ها کمرنگ شود، سپاه به میدان می آید؛ سپاه یک نیروی نظامی صرف نیست که مانند ارتش ونیروی انتظامی صرفا وظیفه خاصی داشته باشد بلکه تعریف پاسداری، محافظت از ارزش های انقلاب است.

حجت الاسلام و المسلمین کرمی پور تاکید کرد: هرکجا ارزش های انقلاب هدف قرار گیرد، چه در داخل و یا خارج از کشور، سپاه باید وارد میدان شود و دفاع کند؛ حال وقتی پاسداران از این ارزش ها دفاع می کنند، عده ای ناراحت می شوند.

سخنان ائمه جمعه از سر دلسوزی و خیرخواهی است/ امام جمعه ها حقایق را به مردم می گویند

امام جمعه شهرستان جیرفت در واکنش به اظهارات وزیر بهداشت مبنی براینکه “ائمه جمعه! زحمات شما روان‌پزشکان را زیاد نکنند” اظهار داشت: ائمه جمعه روان جامعه را به سمت وسوی خوبی هدایت می کنند؛ اگر آنها واقعیات را به مردم بگویند آن زمان می بینیم چه روانی ایجاد می شود و جامعه به هم می ریزد.

وی خاطرنشان کرد: ائمه جمعه خویشتن داری می کنند و با دولت همکاری دارند؛ اگر امام جمعه ای گهگاه چیزی می گوید، از سر خیرخواهی و دلسوزی است.

حجت الاسلام والمسلمین کرمی پور ادامه داد: اگر دولتی عوض شود، ربطی به ائمه جمعه ندارد چرا که نه حقوق دولت را می گیرند نه پست بالاتری کسب می کنند؛ ائمه جمعه حقایق را به گوش مردم می رسانند.

اگر ائمه جمعه حقایق پشت پرده را بگویند، می بینید روانی برای جامعه می ماند یا خیر

وی تصریح کرد: امروز طیف چپ و راست یا اصولگرا و اصلاح طلب تمام شده است و جامعه ما یا انقلابی است یا غیر انقلابی؛ هرکسی که در خط امام و رهبری و مدافع ارزش ها و خواستار احیای آنها باشد، انقلابی و هرکسی غیر از آن غیر انقلابی است و هرنوع طیف ساختن معنا ندارد.

این مقام مسئول با بیان اینکه ائمه جمعه به دنبال احیای ارزش ها در جامعه هستند، بیان کرد: کسانی که می گویند امام جمعه ها روان جامعه را به هم نریزند، کافیست ائمه جمعه حقایق پشت پرده استعفاها و استیضاح های دولت را به مردم بگویند؛ اگر امام جمعه ها در رابطه با برجام و پشت پرده های آن که شفاف سازی نشده، اتفاقات رخ داده و خیانت هایی که به نظام شده، به مردم بگویند آن زمان می فهمند آیا سلامتی برای جامعه می ماند یا خیر.

آقایان به جای تضعیف جایگاه امام جمعه مشکلات اقتصادی و اشتغال را برطرف کنند

حجت الاسلام والمسلمین کرمی پور افزود: آقایان به بهتر است به جای تضعیف جایگاه امام جمعه، به دنبال حل مشکلات اقتصادی مردم و ایجاد اشتغال برای جوانان باشند، مشکلات ازدواج را برطرف کنند و تکلیف مسکن را مشخص کنند.

امام جمعه شهرستان جیرفت با تاکید بر اینکه با حل این مشلات روان جامعه درست می شود، خاطرنشان کرد: ائمه جمعه دخالتی در کار آقایان ندارند اما نمی توانند نسبت به برخی حرکات سکوت کنند؛ باید منتظر باشیم که دراین شش ماهه مرتب از این اظهارات از سمت دولتی ها مطرح خواهد شد؛ سخنانی که سپاه را زیر سوال می برد با وجود آنکه رهبری و امام از آن تعریف کردند؛ ازاین سخنان افراد می توان دریافت که در خط ولایت هستند یا نه.

منبع:ناب نیوز

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
  1. حسین گفت:

    بهتر بود به جای اظهار نظر خارج از حوزه کار خود ، راهنمائی می فرمودند چه طوری می شود در مدت کوتاهی به سرمایه های نجومی دست یافت و چه طوری می شود بدون سابقه و فعالیت خاص سیاسی با یک انتخاباتی از چشم پزشکی در موقعیت وزیری قرار گرفت .

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.