پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
رئیس دادگستری شهرستان جیرفت:

ای کاش بر عاملان صدور فیش‎های نجومی تفکر بسیجی حاکم بود

۸ آذر ,۱۳۹۵ ساعت: ۲۲:۱۳
کد مطلب : 60752 پرینت
 

رئیس دادگستری شهرستان جیرفت گفت: ای کاش در تصمیمات تمام مدیران و مسؤولان مانند شهدای دفاع مقدس افکار بسیجی حاکم بود تا چنین فیش‎های حقوقی نجومی صادر نمی‎شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، احمدعلی انجم‎روز در همایش مبارزه با فساد و اشرافی‎گری اظهار داشت: ایام دفاع مقدس آیینه تمام‎نمای بسیج بود که در آن رزمندگان بسیجی‎وار در مسیر ارزش‎های اسلامی حرکت‌کرده و با درسی که از ائمه به ویژه امام حسین(ع) و یاران وی گرفتند، جان خود را فدا کردند.

وی با تأکید بر اینکه بسیج جایگاه بسیار والایی دارد، بیان داشت: خلق انقلاب اسلامی بعد از قرن‎ها از حکومت‎ پیامبر(ص) و امام علی(ع) بود که در نتیجه آن امام راحل شجره زیبا و کلمه طیبه بسیج را تحقق بخشید.

انجم‎روز با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) مردم را بسیج کرد تا این انقلاب به پیروزی رسید و آن را به تاریخ هدیه داد، تصریح کرد: با دستاوردهای دفاع مقدس و آثار و برکات آن بسیج امروز توانسته است، شاخ و برگ پیدا کند و آثار وجودی خود را نشان دهد.

وی افزود: عامل مؤثر حرکت در عرصه‎های علم و فناوری، هوا و فضا، پزشکی، موشکی و … تفکر بسیجی بوده و هر‌جا که بسیج ورود پیدا کرده است، پیروز و موفق شدیم و هر‌جا خلاف این تفکر حرکت کردیم، لنگ زده‎ایم.

انجم‎روز عنوان کرد: غائله‎های مختلف و حرکت‎هایی که خلاف ارزش‎های انقلاب اسلامی از جمله فتنه ۸۸ در کشور رخ داد به‌دلیل نبود تفکر بسیجی بود که در آن با وجود برگزاری انتخابات خوب و باارزش دست دشمن وارد شد و کسانی که مدعی بسیجی بودن بودند، مشکلات زیادی برای کشور به وجود آوردند و ضربه‎های سهمگینی به نظام زدند.

رئیس دادگستری شهرستان جیرفت ادامه داد: در فتنه ۸۸ رهبر معظم انقلاب با تفکر بسیجی مردم را به خلق حماسه ۹ دی تشویق کردند و در نهایت موفق شدند، این فتنه را ختم به‌خیر کنند.

وی گفت: ای کاش در تصمیمات تمام مدیران و مسؤولان مانند شهدای دفاع مقدس افکار بسیجی حاکم بود تا             چنین فیش‎های حقوقی نجومی صادر نمی‎شد و برخی‎ها تنها به‌دنبال منافع خویش، سودجویی و فساد نبودند که موجب دلسردی و رنجش افکار عمومی شوند.

انجم‎روز اضافه کرد: بسیج شجره طیبه‎ای است که هر‌جا مورد توجه قرار گرفت، مردم و مسؤولان توفیق‎های بسیار خوبی کسب کردند و توانستند به پیروزی‎های بزرگی دست یابند.

وی اظهار داشت: اگر امروز ایران در منطقه و جهان حرف زیادی برای گفتن دارد به‌دلیل این است که سردمدار این مملکت دارای افکار علوی بوده و تفکر بسیجی بر نظام حاکم است و اجازه نداند که افکار استکبار بر کشور سلطه پیدا کند.

انجم‎روز خاطرنشان کرد: برگزاری هفته بسیج مایه دل‌گرمی مردم و دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی است و ارزش‎های اسلامی و انقلابی را در سطح جامعه زنده و پویا نگاه می‎دارد.

همایش مبارزه با فساد و اشرافی‎گری توسط کانون بسیج حقوقدانان با همکاری دادگستری شهرستان جیرفت برگزار شد.

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.