پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در اختتامیه جشنواره یادمان ولایت:

از هشدار به فراموش کنندگان فتنه تا درخواست ویژه از مقام معظم رهبری

۱۹ آذر ,۱۳۹۵ ساعت: ۰۲:۵۷
کد مطلب : 60853 پرینت
 

یحیی کمالی پور گفت:به همه آنهایی که حرکتهای انقلابی این مردم را احساسی قلمداد می کنند ، فتنه را فراموش شده می دانند و جانبازی و ایثار و شهادت را تاریخ گذشته فرض می کنند می گویم که ای آب ندیده آبی شده ها ، بی جبههو جنگ انقلابی شده ها ، مدیون شب حمله و جانبازانید ای بر سر سفره آفتابی شده ها.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، یحیی کمالی پور شامگاه پنجشنبه در آیین اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری یادمان ولایت در جیرفت افزود: حرکت در مسیر ولایت، انقلاب اسلامی را بیمه می کند لذا همه مسئولان و مردم برای اقتدار بیشتر نظام مقدس جمهوری اسلامی باید در این مسیر حرکت کنند.
وی گفت: اگر تاکنون انقلاب اسلامی محفوظ مانده به لطف رهنمودهای حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است.
وی تصریح کرد: ایثار، شهادت، از خودگذشتی و ولایتمداری مجموعه ای از ارزش های انقلاب است که باید در جامعه بویژه نسل جوانی که انقلاب را ندیده است، نهادینه شود.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: در میدان عمل باید پاسداشت این ارزش ها باشیم تا شاهد اثار آن در جامعه باشیم.
وی گفت: مردم جنوب کرمان در تمامی عرصه ها و تاریخ انقلاب وفاداری خود را به انقلاب، ارزش ها و رهبری ثابت کرده اند.


کمالی پور افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند دو سه روز از آمدن به جیرفت نگذشته بود که احساس کردم بین بستگان خود هستم لذا این نشان از میهمان نوازی و انقلابی بودن مردم این منطقه است.
وی گفت: معظم له فرمودند اولین فریاد علیه رژیم شاهنشاهی توسط زنان جیرفتی صورت گرفت.
وی ادامه داد: مردمان دارالولایه مفتخر هستند میزبان خوبی برای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دوران ستم شاهی بوده اند و این برگ زرینی در تاریخ مردم این منطقه است.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رشادت های مردم این منطقه در لشکر ۴۱ ثارالله کرمان در دوران جنگ و تقدیم کردن شهدا و جانبازان و آزاده ها نشان از انقلابی و بی ادعا بودن مردم این منطقه می باشد.
جشنواره سراسری یادمان ولایت هر سال به مناسبت سالروز تبعید رهبر معظم انقلاب اسلامی به شهرستان جیرفت در دوران رژیم ستم شاهی برگزار می شود.

کمالی پور بیان کرد:مردم جنوب کرمان بی ادعا در میدان عمل پایبندی خود را به ارزش ها و انقلاب و رهبری نشان داده اند و این منطقه نیازمند توجه بیشتر است .

وی بیان کرد: مردم جیرفت و جنوب استان کرمان مردم بی ادعایی هستند اما استحقاق هایی دارند که باید به آن توجه شود و از مقام معظم رهبری می خواهیم نگاه ویژه ای به این منطقه داشته باشند و به مسئولین اجرایی نیز تاکید کنند که جنوب استان کرمان مستحق خدمات بیشتری است.

وی در پایان گفت:به همه آنهایی که حرکتهای انقلابی این مردم را احساسی قلمداد می کنند ، فتنه را فراموش شده می دانند و جانبازی و ایثار و شهادت را تاریخ گذشته فرض می کنند می گویم که ای آب ندیده آبی شده ها ، بی جبههو جنگ انقلابی شده ها ، مدیون شب حمله و جانبازانید ای بر سر سفره آفتابی شده ها.
اختتامیه جشنواره هفتم با حضور سید محمد حسینی وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی، نمایندگان مردم جنوب کرمان در مجلس شورای اسلامی، فرمانداران جیرفت و عنبرآباد، خانواده های شهدا و ایثارگران و قشرهای مختلف مردم در جیرفت برگزار شد.

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
  1. حامد گفت:

    درود بر دکتر سید محمد حسینی وزیر سابق ارشاد خدا خیرش بده اداره کل ارشاد را به موقع به جنوب کرمان دادند

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.