پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
متن و حواشی یک جلسه گرم در صبح سرد پائیزی جیرفت:

از عذرخواهی فرماندار تا دیده بوسی مسئولین/تصاویر

۲۰ آذر ,۱۳۹۵ ساعت: ۰۹:۴۸
کد مطلب : 61000 پرینت
 

جلسه گرم وحدت و همدلی (آشتی کنان و رفع سو تفاهم) مسئولان جیرفت در صبح سرد پاییزی امروز در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، صبح امروز ۲۰ آذرماه جلسه وحدت و همدلی در آستانه هفته وحدت با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین شهرستان در محل دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد.

یحیی آقای کمالی پور در جلسه وحدت مسئولان شهرستان جیرفت گفت: جایگاه امام جمعه جایگاه با عظمتی است که باید مورد احترام همه قرار گیرد و نباید تعابیری استفاده شود که به این جایگاه خدشه ای وارد کند.

وی افزود:اگر شخصی حرکتی انجام دهد که به جایگاه رفیع امام جمعه آسیب بزند وظیفه ما است که به او تذکر بدهیم.

اگر همراهی ائمه جمعه نبود ما این توفیقات را نداشتیم

نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:اگر همراهی ائمه جمعه شهرستان های جیرفت و عنبرآباد نبود ما این توفیقات را نداشتیم.

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در پایان سخنان خود گفت: از شما تقاضا داریم که اگر کاستی و کوتاهی بوده شما به بزرگی خودتان گذشت کنید و نباید در بین مردم این دغدغه وجود داشته باشد که بین مسئولان اختلاف وجود دارد.

برای رضای خدا و جلوگیری از تضرر مردم تصمیم به گذشت گرفتم

حجت الاسلام کرمی پور امام جمعه جیرفت نیز در این جلسه بیان کرد:تا کنون هر کار و صحبتی که داشته ام با مشورت با خدا و انجام استخاره از قرآن بوده است و اکنون نیز برای رضای خدا و بوجود نیامدن خلل در امور زندگی مردم و جلوگیری از تضرر آنها تصمیم به گذشت و پایان اختلافات گرفتم.

اگر حرفی بنده زدم که باعث سوء تفاهم شده است عذرخواهی می کنم

احمد امینی روش هم در ادامه جلسه خاطر نشان کرد: بنده به جایگاه مسجد و امام جمعه واقف هستم و می دانم که روحانیت اصلیترین نقش را در پیروزی انقلاب داشته است و استمرار انقلاب نیز منوط به این است که جایگاه روحانیت و امام جمعه حفظ شود و روحانیت به عنوان محور باشد.

فرماندار جیرفت بیان کرد:اگر حرفی بنده زدم که باعث سوء تفاهم شده است عذرخواهی می کنم و اعلام می کنم بنده هیچ سوء نیتی نداشتم و از بیخ و بن به جایگاه امام جمعه اعتقاد دارم متاسفانه برخی فرصت طلب ها با برداشت های ناصواب باعث سوء استفاده شدند.

وی افزود:بنده با چندین امام جمعه کار کردم منش و روحیه خاکی و افتادگی شما برای بنده درس بوده است و این موضوع را بنده در غیاب شما هم گفته و اخلاص و افتادگی که در شما بوده کمتر دیده ام و بینی و بین الله هم در اینجا و هم در آخرت شهادت می دهم.

امینی روش در پایان با اشاره به لزوم همدلی و وحدت مسئولین گفت:ما همواره در مسیر حرکت خود نیاز به راهنمایی های حضرتعالی داریم و توسعه و همراهی شما برای توسعه شهرستان لازم و ضروری است.

 

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.