پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 

استقرار هیئت بازرسی در دانشگاه جیرفت

۲۲ آذر ,۱۳۹۵ ساعت: ۰۰:۱۸
کد مطلب : 61049 پرینت
 

هیئت بازرسی سازمان بازرسی کل کشور در دانشگاه جیرفت مستقر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، هیئت بازرسی از تاریخ ۱۳-۹-۹۵ لغایت ۲۵-۱۱-۹۵ در دانشگاه جیرفت مستقر است.
چنانچه کارکنان و شهروندان درخصوص عملکرد و اقدامات این دانشگاه شکایات یا اعلاماتی دارند می‌توانند به هیأت بازرسی مستقر مراجعه یا با شماره تلفن ۴۳۳۴۷۰۶۹ تماس حاصل کنند.
ضمناً؛ سامانه رسیدگی به شکایات سازمان بازرسی کل کشور به‌ نشانی اینترنتیhttp://shekayat.bazresi.ir آماده دریافت شکایات و اعلامات شهروندان در این زمینه است.
انتهای پیام/
 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
  1. لطفا به این هیئت بفرمایید حق التدریس ترم قبل که در خرداد ماه ترم تمام شده است هنوز پس از ۶ ماه از اتمام ترم پرداخت نشده است آیا حقوق خود مسولین دانشگاه اگر نه ۱۸۰ روز و یک روز عقب بیافتد تحمل میکنند؟؟۱۱

  2. سلام از پذیرفته شدگان اولین دوره ارشد روزانه مهندسی بیماری شناسی گیاهی دانشگاه جیرفت در سال ۹۱ و غیر بومی هستم که با گذشت ۴سال دانشگاه جیرفت با وجود صراحت آیین نامه وزارت علوم در حل مشکل پدیدآمده تعلل ورزیده و به درخواست های مکتوب مبنی بر تعیین تکلیف قطعی هم ترتیب اثر نداده و به طرز سوال برانگیزی تکلیف اخراج یا تمدید سنوات در هاله ای از ابهام است. مستندات درخواست با شماره ثبت شده در دفتر معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه جیرفت و نامه دفتر بازرسی وزارت علوم و دفتر برنامه ریزی معاونت آموزش وزارت علوم جهت پیگیری قابل ارائه می باشد. خواستار پاسخگویی هستم .لازم به ذکر است در شرایطی که براساس مستند آرشیو اخبارزمان افتتاح گلخانه و آزمایشگاه گروه گیاهپزشکی در دانشگاه جیرفت در زمان پذیرش در سال ۹۱ موارد فوق جهت انجام پایان نامه در دانشگاه جیرفت مهیا نبوده است و بهره ای از این جهت برای پذیرفته شدگان متصور نبوده حداقل انتظار می رود در چهارچوب قوانین وزارت علوم فارغ از هر حاشیه به پذیرفته شده غیربومی پاسخگو باشند.

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.