پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
فعال سیاسی اصلاح طلب:

اصلاح طلب واقعی هیچگاه از کشتی ولایت پیاده نمی شود/همواره در مسیر رهبری حرکت کردم

۲۲ آذر ,۱۳۹۵ ساعت: ۰۸:۰۱
کد مطلب : 61050 پرینت
 

فعال سیاسی اصلاح طلب شهرستان جیرفت با بیان اینکه همواره در مسیر مقام معظم رهبری حرکت کردم، گفت: اصلاح طلب واقعی هیچگاه از کشتی ولایت پیاده نمی شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، حمید طاهری در حاشیه آیین عذرخواهی فرماندار جیرفت از امام جمعه این شهرستان با بیان اینکه بنده به عنوان یک فعال سیاسی اصلاح طلب همواره خودم را مدیون این انقلاب و در رأس آن ولایت مطلقه فقیه میدانم و همواره در این مسیر حرکت کرده و در ادامه راه نیز در این مسیر گام برمی دارم، عنوان کرد: وظیفه تمام آحاد ملت و مسئولان تبعیت بی‌چون و چرا از رهبر فرزانه انقلاب است.
طاهری با بیان اینکه ائمه جمعه با یک واسطه متصل به مقام معظم رهبری هستند و جایگاه خاصی دارند، گفت: سنگر نماز جمعه نیز سنگری است که دشمنان اسلام از آن بسیار تا بسیار هراس دارند و باید قدردان این جایگاه مهم در نظام اسلامی باشیم.
عضو ستاد نماز جمعه شهرستان جیرفت عنوان کرد: از اینکه وحدت میان مسئولان شهر بیش از پیش محکم تر شده است جای بسی شکر دارد و باید مراقبت کنیم تا به این وحدت خدشه ای وارد نشود و همواره در مسیر ولایت و رهبری گام برداریم.
طاهری با اشاره به اینکه اگر امروز پیشرفت ها و موفقیت‌هایی در عرصه‌های مختلف کشور داریم، به‌آسانی به دست نیامده ‌اند، افزود: بسیار مهم است که بدانیم انقلاب اسلامی ایران با چه مبنایی شکل گرفت و استوار ماند و در این راستا نقش روحانیت و به ویژه ولایت مطلقه فقیه بسیار تا بسیار مهم و پر رنگ بود.
وی با اشاره به اینکه هرگاه به کشتی ولایت سوار شدیم، در بین امواج سهمگین پیشرفت کردیم، اظهار داشت: البته افرادی هم بودند که از کشتی ولایت که تجسم امروز آن ولایت مطلقه فقیه است، فاصله گرفته‌اند و غرق شدند.
طاهری تصریح کرد: کسانی که می توانند با کمک مردم انقلاب اسلامی را پایدار نگه دارند و موجب استمرار آن شوند در رأس آن ولایت فقیه و سپس ائمه جمعه و روحانیون هستند که باید نسبت به حفظ جایگاه آن ها بسیار توجه شود.
وی ابراز داشت: وجه اشتراک وصیت نامه شهدا پشتیبانی از ولایت فقیه است تا مبادا انقلاب به دست نامحرمان بیفتد و همه ما باید به این مهم توجه داشته باشیم.
فعال سیاسی اصلاح طلب شهرستان جیرفت با بیان اینکه همواره در مسیر مقام معظم رهبری حرکت کردم، گفت: اصلاح طلب واقعی هیچگاه از کشتی ولایت پیاده نمی شود.
انتهای پیام/
 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
  1. سامان گفت:

    کلا در کشور اصول گرائی و اصلاح طلبی را باید از ما بیاموزند .
    البته پست و امتیاز گرائی بیشتر از هر چیزی اهمیت دارد و باید در این راه ثابت قدم بود .

  2. میرزایی گفت:

    دلالی تحت لوا یا زیر سایه اصول و اصلاح بهترین شغل نون و آب داری است که رفاه می آورد . کمی به وضع و مال و منال این طبقه در شهر نگاه کن و برای نوه ها سرمایه جمع کن . نگاهی به گروه توابین و جناح باد بینداز تا عاقبت به خیر شوی .

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.