پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت عنوان کرد

استقرار سازمان بازرسی در دانشگاه برای بررسی اختلاس

۳ دی ,۱۳۹۵ ساعت: ۰۱:۰۸
کد مطلب : 61286 پرینت
 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: امسال همکاران سازمان بازرسی در دانشگاه مستقر شدند و مسائل و بی‌نظمی‌هایی که در حوزه معاونت بهداشتی وجود داشت را با همکاری و مشارکت یکدیگر رصد کردیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، محمدرضا محمدی‌ امروز با اشاره به مسائل مطرح شده درباره مسائل مالی ۲ میلیاردی در معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت اظهار داشت:  از سال گذشته در جریان کامل مسائل مالی در حوزه مذکور بودیم و با همکاری و مشارکت همکاران سازمان بازرسی استان کرمان و استقرار آن‌ها در دانشگاه مسائل با جدیت تمام در حال پیگیری بود.

وی افزود: با مدیر گروه بازرسی مستقر در دانشگاه علوم پزشکی جیرفت هر هفته به صورت مستمر جلسه داشتیم و مسائل را با یکدیگر بررسی و مرور می‌کردیم، بی‌نظمی سندی در حوزه کارپرداز معاونت بهداشتی بود و مابقی اسناد مالی نیز در حال بررسی و رسیدگی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: در سال ۹۴ در حوزه معاونت بهداشتی این دانشگاه یکسری بی‌نظمی در تنظیم اسناد صورت گرفته و امور مالی آنجا رسیدگی نمی‌کرد که بنده پس از اطلاع از موضوع برای برخورد با آن اقداماتی اساسی از جمله عزل مسؤول مالی مربوطه را انجام دادم.

وی با اشاره به اینکه در سازمان‌ها، ارگان‌ها و شرکت‌ها اساس سند و مدرک است و همواره اسناد برای رسیدگی جمع‌آوری می‌شود، بیان داشت: با توجه به اقدامات زیادی که در معاونت بهداشتی این دانشگاه صورت گرفته بود، گردش مالی بالایی انجام شده که اسناد آن در حال بررسی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ابراز داشت: امسال همکاران سازمان بازرسی در دانشگاه مستقر شدند و مسائل و بی‌نظمی‌هایی که در حوزه معاونت بهداشتی وجود داشت را با همکاری و مشارکت یکدیگر رصد کردیم و بنده در جریان کامل این مشکلات بودم و در همین راستا تعدادی از همکاران مربوطه را برکنار کردیم تا اوضاع ساماندهی شود.

وی عنوان کرد: بیش از ۴۴۵ میلیون تومان در حساب‌های افراد بازداشت شده بود که به حساب دانشگاه بر گرداندند و ۱٫۵ میلیارد باقیمانده مربوط به اسنادی است که در حال رسیدگی و هنوز بررسی‌ها نهایی نشده‌اند.

گفتنی است دو روز قبل رئیس دادگستری شهرستان جیرفت از وقوع یک فقره اختلاس در دانشگاه علوم پزشکی این شهرستان خبر داد وافزود: در این رابطه ۵نفر به اتهام اختلاس روانه زندان شده اند.

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*
آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.