پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
نماینده سابق مردم جیرفت وعنبرآباد:

برخی در جیرفت ، به جای همراهی مردم در حماسه نه دی سران فتنه را دعوت و پاداش می دهند

۷ دی ,۱۳۹۵ ساعت: ۲۱:۴۳
کد مطلب : 61371 پرینت
 

عارفی گفت:بهتر این بود که شخصیت متعادلی که مؤمن به انقلاب بود دعوت میکردید نه مولتی تریلیاردری که ثروتش ازمحل استخوانهای شکسته شده مردم ماکسب شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، فرج الله عارفی با اشاره به سفر یکی از محکومین فتنه به شهرستان جیرفت اظهار داشت :در خبرها مطلع شدم که برادران عزیز اصلاح طلب بنا دارند همایشی برگزارنموده و فردی را نیز برای سخنرانی دعوت کرده اند.
وی افزود :نفس عمل آقایان در برگزاری همایش برای ساماندهی نیروهایشان جهت پررونق کردن انتخابات ریاست جمهوری و شوراها امری پسندیده وضروری است.
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس نهم ادامه داد: اما ذکر چند نکته برای همه کسانی که مومن به انقلاب ومردم جیرفت وجنوب مظلوم هستند خالی ازلطف نمی باشد ،درسال ٨٨گروهی باحمایت بعضی ازسران قدرت طلب و با همکاری سرویسهای اطلاعاتی امریکا،انگلیس،فرانسه،رژیم جعلی و آدمکش صهیونیستیی یکی ازخیانت بارترین حادثه را درتاریخ بعد از انقلاب بوجود آوردند.
نماینده سابق مردم جیرفت وعنبرآباد گفت: دشمنانی که بواسطه مقاومت ملت ایران تقریبا ناامید شده بودند که درسال قبل از این حادثه رئیس جمهور امریکا در مصاحبه اش به آن اعتراف کرد و ضمن اعلام به رسمیت شناختن حقوق ملت ایران وتمجید از فرهنگ وتمدن ایران خواستار حل وفصل مشکلات بین ایران وامریکا شده بود.
عارفی خاطر نشان کرد: ولی نزدیک انتخابات وقتی از ایشان سؤال شد در مورد ارتباط و رفع مشکلات با ایران گفت صبرکنید بعد از انتخابات،چه سیگنالی وتوسط چه کسانی به ایشان رسیده بود که اینچنین تغییرموضع دادند معلوم نیست.
وی افزود: بعد ازانتخابات کسانی باحضور درانگلستان و ریاض و با واسطه امریکا ازطریق بانی انقلابات مخملی در قفقازخواستار شدت و وسعت تحریم ها علیه ملت ایران که تنها جرمشان مستقل بودن بود و برای آن قبل و بعد از انقلاب بهای سنگینی ازجمله خون برادران ما و شما که برای حفظ استقلال وازادی وجمهوری اسلامی توسط و با تحریک وحمایت زورگویان عالم بر زمین ریخت اما بعضی از افراد از جمله مدعو شما،معرکه گردان اصلی این خسارت عظما بود.
عارفی اظهار کرد :دوستان اصلاح طلب ازکسی دعوت کرده اند که در دوره های مسؤلیتش ظلمهای فراوانی بر مردم این دیار روا داشت وبا ایجاد سدها راه ارتزاق این سرزمین کهن وخواستگاه تمدن را نابود کرد و آخرین ظلم براین مردم انتقال اب به کرمان ازسرچشمه های هلیل برای شهردل عالم بود .
وی خطاب به برگزار کنندگان این همایش تصریح کرد : آیا شما میخواهید با دعوت نمک برزخم های مردم این سرزمین بپاشید ؟خیلی از شماها را میشناسم آدمهای شریف و مؤمن به انقلاب و ارزشی هستید انتظار نبود کسی را که دل مقام معظم رهبری وخانواده های شهدا را خون کرد وجیرفت و جنوب راعقب نگه داشت ومدیریت فتنه راخانوادگی برعهده داشت ومحکوم درنظام جمهوری اسلامی است به دیار دارالولایه جیرفت دعوت کنید.
عارفی ادامه داد :بهتر این بود که شخصیت متعادلی که مؤمن به انقلاب بود دعوت میکردید نه مولتی تریلیاردری که ثروتش ازمحل استخوانهای شکسته شده مردم ماکسب شده است.
نماینده سابق جیرفت با بیان اینکه جای تاسف است برخی از سیاسیون در سالگرد قیام ٩دی به جای همراهی مردم با دعوت یکی ازسران فتنه به او پاداش می دهند بیان داشت :قطعا مردم جیرفت از شما گلایه خواهند کرد، بنده به عنوان یک جیرفتی حضور ایشان را توهین به خودم به عنوان یک انقلابی خادم مردم میدانم.
وی گفت: امیدوارم به نصیحت این حقیرتوجه فرموده و داغ مردم را تازه نکنید.

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
  1. سالاری گفت:

    نگو . هنوز قرار است ۵۰۰ میلیارد دلار از بانک کشاورزی بگیرد تا گلخانه های مان را آباد و هیدرو تونیک کند. کسی که عمری با درگاه بوسی اینها پست و جایگاهی و نون و منالی جمع کرده است این حرف ها هم اثری بر ان نمی گذارد .

  2. ناشناس گفت:

    ما فقط خوب شعار می دهیم و صحبت می کنیم ولی در میدان عمل که می رسد بدمان نمی آید با همین نوسرمایه داران دولتی هم سفره باشیم . آقایان در دوره نمایندگی تان ، افتخار ارتباطات و همراهی با برخی از همین ها را نداشتید .

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.