پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
در پی تذکر نیروهای انقلابی و دستور دادستان:

سخنرانی مرعشی در جیرفت لغو شد

۸ دی ,۱۳۹۵ ساعت: ۱۶:۰۹
کد مطلب : 61377 پرینت
 

دقایقی قبل دادستان جیرفت از لغو سخنرانی حسین مرعشی که قرار بود به دعوت جمعی از اصلاح طلبان روز جمعه ۱۰ دی در تالار مادر این شهر حضور یابد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، مجید رستمی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت دقایقی قبل در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ما گفت:سخنرانی حسین مرعشی که قرار بود روز جمعه در این شهر برگزار گردد به دلایل امنیتی و با نظر مرجع قضایی لغو شد.

گفتنی است هفته گذشته جلسه اصلاح طلبان جیرفت  با موضوعات سخنرانی مرعشی در هفته آتی و انتخابات ایران  برگزار شد. جلسه ای که با تشنج و لفاظی و ترک جلسه برخی از حضار همراه بود. و در نهایت قرار بر این شد که جلسه سخنرانی وی در روز جمعه و درست یک روز پس از تجمع حماسی نه دی در تالار مادر جیرفت برگزار گردد به با واکنش شدید نیروهای دلسوز و انقلابی جنوب استان کرمان همراه بود.

کنار صندل در خصوص این جلسه نوشت حمید طاهری فعال سیاسی اصلاح طلب از لزوم اتحاد بین اصلاح طلبان سخن به میان آورد و گفت نباید بگوئیم اگر ۵۰۰۰ نفر خبر کنیم برای جلسه مرعشی، ۲۰۰۰ نفر می آهنگ ، شاید کسی نیاید و دلخوشی نداشته باشد از جناب مرعشی ، این یک واقعیت است ، باید یپذیریم.
درویش بلوچی: اصلاح طلبان عنبرآباد اتحاد را بین خودشان حفظ کردند و اختلاف ها بین طیف جیرفتی ها بوده.
صمد قاسمی معاون آموزش و پروش جیرفت از اتحاد صحبت کرد و گفت ما نباید خود را پیروز انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری بدانیم ، محبوبیت روحانی بشدت پایین امده ، بلکه باید با برنامه ریزی کلی به سراغ انتخابات برویم و جناح مقابل بیکار نمی نشیند که ما به راحتی برنده شویم- تا انتخابات ۹۶ همه مجموعه اصلاحات فعلا باید اختلافها را کنار گذاشته بهم نزدیک شوند و بعد انتخابات مشکلات را رفع کنند.
امیرتیموری با صحبت هایی متعادل همه را دعوت به اتحاد کرد.
اکبر خزایی رئیس شعبه جیرفت حزب ندای ایرانیان که پیش از این مخالف برگزاری جلسه مشترک با طیف اصلاح طلب طرفدار نماینده جیرفت و عنبرآباد بود نیز سخنانی بر محور اتحاد بیان کرد و در سخنی قابل تأمل گفت: ما نمیبخشیم ولی میگذریم .

مهمترین قسمت جلسه یاد شده سخنرانی عبداله فاریابی بود. وی که قصد داشت در انتقاد از فایض فرخی از دوستان نزدیک مرعشی و فرماندار دوره اصلاحات صحبت کند با واکنش تند محمدحسین سلیمانی مواجه شد، سلیمانی گفت ما عمری کار سیاسی کردیم حالا شما تصمیم گیر شدی و همراه با  آقای برسم از اعضای دفتر نماینده قصد ترک جلسه را داشت که با پا درمیانی فرخی ، موحد، خزایی، مظفری و سایرین از ترک جلسه خودداری کرد و سخنرانی فاریابی لغو شد.
مهاجری نماینده  اصلاح طلبان عنبرآبادی در خصوص صحبتهای حمید طاهری گفت: بله ما هم دل خوشی از مرعشی نداریم و میگویم تنها جناب کریمی استاندار اسبق و دهمرده استاندار احمدی نژاد برای جنوب خدمت کرده اند و درویش بلوچی را نماد شرافت سیاسی اصلاحات در عنبرآباد می دانیم  ، همیشه جیرفتی ها بودند که با هم اختلاف داشتند چرا ما جوانان منطقه باید ضرر اختلافات شما را متحمل شویم .
در انتها، اوحد موحد از برگزاری جلسه مرعشی که از محکومین فتنه ۸۸ است درست یک روز پس از برگزاری حماسه ۹دی خبر داد.

گفتنی است حسین مرعشی در پی اقداماتی که در حوادث سال ۸۸ رخ داد با حکم شعبه ۵۴ دادگاه تجدید نظر استان تهران به حبس محکوم شد معلم تصویر آن در ادامه آورده شده.

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
 1. احمد گفت:

  این دعوت توسط علیداد تراب یار گرمابه و گلستان مرعشی و شریک تجاری او که سهام دارن اصلی شرکت هواپیمایی ماهان است صورت گرفته.جالب است که در این مراسم شخص اصلی یعنی آقای تراب شرکت نکرده و همه را به جان هم انداخنه.درود بر عارفی و اصول گرایان

 2. سالاری گفت:

  چند دلال و بازارگرم کن جناب مرعشی در جنوب دارد که با نیروهای عامل شان که در ادرات چیده اند ، به دنبال بازار و کاسبی خودشان در جنوبند و چند جوان احساسی را به جان هم می ریزند تا در پایان هم پا در میانی کنند و بینشان را بگیرند. گاهی هم لازم باشد نمایش اختلاف می دهند که در انتخابات قبلی نمایندگی شهر مشخص بود .

 3. مرگ بر هر چی فتنه گر و مرگ بر کسانی که از فتنه گران حمایت می کنند

 4. بروید بررسی کنید چگونه مرعشی مسیر آزادراه کرمان بندرعباس را از حوزه شهرستان جیرفت حذف کرده است!!!!

 5. بعد از حذف مسیر آزادراه کرمان بندرعباس از حوزه شهرستان جیرفت چه حرفی برای گفتن به مردم جیرفت دارد؟!

 6. حامد گفت:

  مرعشی و جهانگیری به جنوب کرمان هیچ لطفی نداشته و ندارند و نخواهند داشت خدا پدر و مادر دکتر سید محمد حسینی وزیر سابق ارشاد و دهمرده رابیامرزه که کلی اداره کل آوردن یادمون نمی ره اداره کل آموزش و پرورش داشت تشکیل می شد و عده ایی را در بم گسیل کردند بعد هم شعار و … خلاصه… نذاشتند تشکیل بشه ولی دکتر حسینی به تلافی بعضی از گردانندگان پشت صحنه اسفند ٨٨ چند روز مانده به عید در ایام تعطیلی و نیمه تعطیلی مدارس و خرید شب عید و مسافرت مردم اداره کل ارشاد جنوب کرمان را بی سرو صدا تشکیل داد. خدا خیرشون بده.

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.