پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
یادداشت:

چه افتتاح میکنید آقاى مدیر کل ..؟

۲۸ بهمن ,۱۳۹۵ ساعت: ۰۰:۵۴
کد مطلب : 62189 پرینت
 

جنوب استان کرمان هم که در سالهاى اخیر به استقلال ادارى در حوزه ى صنعت و معدن رسیده است شاهد افتتاح چندین پروژه در این حوزه بود که کیفیت طرح هاى افتتاح شده در قیاس با شهرستان هاى همجوار جاى تأمل داشت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، حامد دلفاردی در نشریه نیایش نوشت ، دهه ى فجر امسال هم طبق روال سالیان قبل به یمن روزهاى پیروزى انقلاب ؛ کشور اسلامى مان در جاى جاى خود شاهد افتتاح هزاران پروژه صنعتى و عمرانى بود .

جنوب استان کرمان هم که در سالهاى اخیر به استقلال ادارى در حوزه ى صنعت و معدن رسیده است شاهد افتتاح چندین پروژه در این حوزه بود که کیفیت طرح هاى افتتاح شده در قیاس با شهرستان هاى همجوار جاى تأمل داشت .

در حالى که در شهرستان بردسیر که از لحاظ جمعیت ، وسعت و زیرساخت قابل قیاس با جنوب استان کرمان نیست با حضور وزیر صنعت و معدن و رئیس مجلس شوراى اسلامى کارخانه ى نورد ۵٠٠ هزار تنى افتتاح شد و هم زمان با این افتتاح کلنگ یک پروژه ى عظیم دیگر در این شهرستان زده شد تا با افتتاح و کلنگ زنى این پروژه ها اشتغال زایى عظیمى در این شهرستان صورت گیرد در جنوب کرمان با سازمان پر هیاهو و طویل و عریض صنعت ، معدن و تجارت هم چندین پروژه افتتاح شد اما این کجا و آن کجا….

سهم جنوب کرمان از افتتاح پروژه هاى صنعتى یک کارگاه MDf بود و چند طرح ضعیف دیگر …

افتتاح این پروژه هاى ضعیف بیشتر انسان را یاد واژهى دل خوش کنک مى اندازد و باید از مدیرکل محترم سازمان صنعت ، معدن و تجارت جنوب کرمان که از قضا خود را انسانى با ارتباط و وصل به حلقه ى قدرت میداند پرسید که وقت آن نرسیده است که به جاى این پروژه هاى کارگاهى که انصافأ ارزش افتتاح و اتلاف وقت مسئولین شهرستان را ندارد نگاه بلند نظرانه ترى کرد و حداقل یک پروژه ى آبرومند در جنوب استان کرمان افتتاح کنید و اگر توان جذب چنین اعتبار و سرمایه گذارى را ندارید که متأسفانه تا کنون چنین بوده است به احترام افکار عمومى و حرمت به فهم مردم دست از این اقدامات نمایشى بردارید .

سمت سوى این قلم گرچه مستقیمأ متولی حوزه ى صنعت را نشانه رفته است اما باید بقیه ى مسئولین جنوب هم توجه داشته باشند که عقب ماندگى منطقه در این حوزه اگر مرتفع گردد بسیارى از مشکلات اجتماعى و اقتصادى جنوب حل خواهد شد .

امیدواریم که با برنامه ریزى مدون و استفاده از توان نخبه هاى منطقه شاهد تحول در این حوزه باشیم .

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
 1. ] چرا چند تا طرح کوچک سردخانه و کیک با چند سال سابقه هم بود که جای تعجب اینست که چه جور مسئولینمان با غرور افتتاحشان کردند. اون یک مدیر مشابه هم که جز چند عملیات آبیاری در مزرعه و باغات که کار کشاورز بیچاره و پول مجانی دولت بود ، چیزی نداشت و عین گذشته وعده های توپ داشت و نماینده رهبر در وزارت خانه اش امد و طبق همیشه گلخان های ولی نعمتان را دید و لی در شمال کرماه کشتارگاه ها را افتتاح کرد که موفق به برچسب مهم الحلال برای ضادرات شدند و ما هم قطب وقطب می کنیم

 2. ولی معدن مس خیلی خوب بود خوبتر از آن کارخانه فراوری آن که در آینده نزدیک ورق مس تولید می کند. دلفاردی چون همراه تیم رسانه نبود اینا را ندیده

 3. چرا اطلاعات رانمیزارید این دروغ ها مایع سرطان می باشند مطمئن باشید

 4. مطلع گفت:

  به نظرم دوست محترم معنای سرمایه گذاری را نمی فهمند. درست عزیز در زرند کک سازی اگه میزنن دلیلش اینه که از چهار سال پیش بیشترین ذخایر زغالسنگ ایران در اونجا اکتشاف شده و استخراج شده و …، در سرچشمه و شهربابک معادن مَس عظیم جزو بزرگترین معادن مَس دنیا پنجاه سال پیش اکتشاف و استخراج شدن پس سرمایه گذاری عظیم در بخش مس در اونجاها شده. در سیرجان بزرگترین معدن آهن و یکی از معادن بزرگ دنیا قرار گرفته پس در سیرجان و بردسیر که یه حوزه هستند سرمایه گذاری های کلان در زمینه آهن انجام شده. آقای متخصص در جیرفت چی داشته که سرمایه گذاری کلان درش انجام نشده . پس بدون که این سرمایه گذاری های که این مدیرکل در جیرفت انجام میده بقیه جاها رهاشون کردن. این یعنی مدیریت.

 5. در مورد زغالسنگ هم منطورم چهل سال بوده نه چهار سال

 6. بهنام گفت:

  مطلع خوش خبر ،حالا فقط لطفی بکنید و مشخصات این سرمایه گذاران و محل و ادرس معدن سرمایه برده را هم اطلاع رسانی کنید که شک کوه و معدن خواری نپاشد وهم مدیرهایی که تا بهره برداری اینها در دهه های اینده می ایند هی مرتب به نام خودشان تمآمشان نکنند تا خدمت ها با رفتن ها چیز دیگری از کار در اید

 7. مشخصات معادن و سرمایه گذاری و … در روز افتتاح اعلام شد جناب بهنام. در رسانه های فرآوانی هم اطلاع رسانی شد. همیشه هم همینطور بوده. شما اگر هفته ای یک روزنامه منطقه را بخوانید مطمئنا متوجه خواهید شد.

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.