پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
به همت هدایت پیرنیا مستندساز:

ایثارگری های سنگرسازان بی سنگر جنوب کرمان در لنز دوربین، ماندگار شد

۲۴ خرداد ,۱۳۹۶ ساعت: ۱۸:۰۸
کد مطلب : 63797 پرینت
 

در این مستند روایتی از چگونگی راه اندازی واحد پشتیبانی جنگ استان کرمان در طول هشت سال دفاع مقدس توسط جهادگران جیرفتی به تصویر کشیده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما  ،  فیلم مستند پلاک های خاکی ایثار به تهیه کنندگی و کارگردانی مستند ساز مطرح جنوب استان کرمان در سال ۱۳۹۰ در جیرفت تولید شد.

در این مستند پیشکسوتان عرصه پشتیبانی جنگ جهاد استان کرمان که به سنگر سازان بی سنگر مشهور بودند از ایثارگری های جهادگران در هشت سال دفاع مقدس سخن گفته اند که سعی شده است تاریخ شفاهی حضور و تلاش جهادگران جنوب استان کرمان را که در سینه های جهادگران به یادگار مانده بود را به ثبت تصویری برساند.

این مستند با همکاری واحد امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان ساخته شده است

هدایت پیرنیا از مستند سازان با ذوق و صاحب نام استان کرمان که تهیه کنندگی و کارگردانی این کار را بر عهده داشته می گوید: سعی شده در این مستند چهره ای شاخص عرصه جنگ آنهم در بخش جهاد به نسل های اینده معرفی شوند و گوشه ایی از تلاش این عزیزان را به تصویر بکشانیم.

پیرنیا گفت: در حوزه دفاع مقدس کارهای مهمی که بر زمین مانده است را باید انجام داد و این یک وظیفه است که اهالی هنر جنوب استان کرمان باید وارد گود شوند و هرکس در هر زمینه ایی اد ای دین کند

وی در گفتگو با خبرنگار ما از آغاز تولید مستند زندگی یکی از سرداران شهید گمنام شهرستان جیرفت خبر داد و افزود هم اکنون ساخت این مستند در مرحله پژوهش قرار دارد و امیدواریم تا شهریور ماه تصویربرداری این کار کلید بخورد

پیرنیا در پایان گفت: خدمت به شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و ثبت ایثارگری های انان سعادتی است که نصیب بنده شده است که تلاش میکنم در حد بضاعت فکری و مالی این وظیفه را به نحو احسن انجام بدهم.

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.