پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
برای اولین بار در کشور:

همایش دهه شصتی ها در شهرستان جیرفت برگزار می شود

۲۸ خرداد ,۱۳۹۶ ساعت: ۱۶:۰۸
کد مطلب : 63854 پرینت
 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت گفت: برای اولین بار در کشور، همایش دهه شصتی ها در جیرفت به منظور گرامی داشت این دهه و به نمایش گذاشتن توانمندی ها و سنت های فرهنگی، ورزشی و غیره این دوره برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما  ، سلحشور سالاری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت گفت: افراد در هر دهه ای که به دنیا می آیند، آن دهه دارای شرایط و ویژگی های خاصی است که در بزرگسالی تبدیل به خاطراتی می شود که دیگر قابل برگشت نیست در این میان دهه شصت نیز شرایط خاص خود را دارد.

وی افزود: در دهه شصت به دلیل اینکه تکنولوژی به شکل امروزی پیشرفت نکرده بود، بسیاری از ابزارهای آن از جمله بازی ها، لباس و اقلام ورزشی و غیره نسبت به جامعه امروزی متفاوت بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان جیرفت عنوان داشت: بر اساس شرایط دهه شصت، تصمیم گرفته شد که برنامه ای مخصوص افراد دهه شصت گرفته شود که این برنامه در حال حاظر در مرحله طرح است.

به گفته وی از تمامی افراد خوش ذوق درخواست داریم پیشنهادات خود را در خصوص چگونگی برگزاری برنامه و هر پیشنهاد دیگری ارائه دهند تا بتوانیم به بهترین شکل این برنامه را اجرا کنیم.

سالاری با بیان اینکه این برنامه در محل چمن مصنوعی شهرستان جیرفت برگزار می شود، اظهار داشت: تامین مالی این برنامه با مشارک مردمی انجام می شود لذا از ورزش دوستان و اهالی فرهنگ این منطقه تقاضای همکاری و هم فکری را داریم.

وی اضافه کرد: این برنامه برای اولین بار در کشور برگزار می شود بنابراین می توان به خوبی آن را انجام داد و به سایر مناطق کشور نیز تعمیم پیدا کند و حتی انعکاس رسانه ای در سطح ملی داشته باشد.

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.