پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 

جنوب کرمان ،سرزمین فراموش‌شده

۳۰ تیر ,۱۳۹۶ ساعت: ۱۵:۴۰
کد مطلب : 64406 پرینت
 

جیرفت، عنبر آباد، رودبار جنوب، قلعه گنج و… از شهرهای جنوب کرمان. منطقه‌ای وسیع، دارای منابع طبیعی فراوان، خاک حاصل خیز و نیروی انسانی که از نقاط قوت این منطقه است که می‌تواند برای آبادی، پیشرفت این منطفه مورد استفاده قرار بگیرد. با وجود این سرمایه‌های عظیم‌خدادادی مردم این منطقه با فقر و محرومیت شدیدی روبه‌رو هستند که گاه از امکانات اولیه برای زندگی بی‌بهره‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، جیرفت، عنبر آباد، رودبار جنوب، قلعه گنج و… از شهرهای جنوب کرمان. منطقه‌ای وسیع، دارای منابع طبیعی فراوان، خاک حاصل خیز و نیروی انسانی که از نقاط قوت این منطقه است که می‌تواند برای آبادی، پیشرفت این منطفه مورد استفاده قرار بگیرد. با وجود این سرمایه‌های عظیم‌خدادادی مردم این منطقه با فقر و محرومیت شدیدی روبه‌رو هستند که گاه از امکانات اولیه برای زندگی بی‌بهره‌اند.

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 
  1. سام گفت:

    این مردم انقلاب کردن که دست غارتگران از این کشور کوتاه بشه و فقرا و مستعضفین از این ظلم های شده رهایی یابند ولی الان می بینیم بعد نزدیک به چهل سال هنوز در فقر مادی و فرهنگی زندگی می کنند ولی اقا زاده های همین انقلاب دارن به اسم اختلاس و رانت های وابسته این کشور را دارن غارت می کنن حالا قضاوت با شما چه کسی ظالم و غارت گر است چرا جنوب کرمان به فراموشی سپرده شده دزد دزده فرق نمی کنه چه شاه باشد چه ولایت مدار

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.