پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس گفت:

افراد در حصر باید از شرایط موجود تمکین کنند/ نباید علیه مملکت و نظام جو ایجاد شود

۲۸ مرداد ,۱۳۹۶ ساعت: ۰۹:۱۸
کد مطلب : 64724 پرینت
 

نماینده مردم شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در مجلس گفت: باید اگر گرفتاری یا مشکلی هم وجود دارد، از طریق مسئولین امنیتی کشور پیگیری شود و شرایط را به سمتی نبرند که علیه مملکت ونظام جو ایجاد شود لذا نباید به این مسائل دامن زد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دقیانوس ما ، یحیی کمالی پور در واکنش به خبر اعتصاب غذای یکی از سران فتنه که در حصر به سر می برد گفت: قطعا مطابق تصمیم مسئولین عالی رتبه نظام و براساس مصلحت هایی که ایجاد می کرد، این افراد در چنین شرایطی قرار گرفته اند.

عضو هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این اعتصاب غذا در واقع شاید برای بیان مطالبی است که قابل رسیدگی و بررسی است و نظام به آن رسیدگی می کند و درصورت لازم ترتیب اثر می دهد.

وی اظهار داشت: استفاده از این فضا وشرایط علیه منافع نظام به مصلحت نیست؛ آنها به عنوان کسانی که زمانی سابقه ای در نظام و انقلاب داشتند باید از شرایط موجود تمکین کنند.

کمالی پور خاطرنشان کرد: باید اگر گرفتاری یا مشکلی هم وجود دارد، از طریق مسئولین امنیتی کشور پیگیری شود و شرایط را به سمتی نبرند که علیه مملکت ونظام جو ایجاد شود لذا نباید به این مسائل دامن زد.

منبع:ناب نیوز

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.