پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
به دلیل تخلفات بهداشتی صورت گرفت:

پلمپ ۸ آرایشگاه زنانه متخلف در جیرفت

۲۷ شهریور ,۱۳۹۶ ساعت: ۲۱:۳۸
کد مطلب : 64855 پرینت
 

رییس تعزیرات حکومتی شهرستان جیرفت گفت: در اجرای طرح تشدید برخورد با آرایشگا‌ه ‌های متخلف زنانه در این شهرستان سه آرایشگاه زنانه و پنج فروشگاه عرضه لوازم آرایشی پلمپ شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ،محمد مشایخی افزود: این طرح از ۲۰ شهریور تا ۱۵ مهرماه سال جاری ادامه دارد و در این طرح ۲ اکیپ شهرستان جیرفت و یک اکیپ نیز شهرستان عنبرآباد را پوشش می دهد.
وی خاطرنشان کرد: دراجرای این طرح تمام آرایشگاه های زنانه و انبارها، فروشگاه ها و عرضه کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی بایستی در حیطه صلاحیت ها و چارچوب قوانین و مقررات سازمان با تخلفات آن ها برخورد شود.
وی گفت: بازرسان تعزیرات حکومتی با هرگونه لوازم آرایشی و بهداشتی تقلبی، تاریخ مصرف گذشته ، قاچاق، گرانفروشی ، عدم نصب نرخ نامه مصوب درواحد صنفی، لیزر، پاکسازی پوست، بوتاکس ، برداشتن خال وزگیل و سوراخ کردن گوش بدون اغماض برخورد خواهند کرد.
مشایخی افزود: عدم ارائه فاکتور، عدم استفاده از مواد استریل و یک بار مصرف ،عدم استفاده از دستگاه (اتو کلاو) برای استریل کردن وسایل اعم از اشیای فلزی وغیرفلزی شامل قیچی ، دسته تیغ، شانه ، برس و ظروف رنگ ، عدم نصب گواهینامه های مهارتی اخذ شده ازمبادی ذیصلاح درسالن آرایش ازجمله تخلفات آرایشگاه ها است که بازرسان تعزیرات حکومتی برخورد قانونی می کنند.
این واحدهای صنفی به علت رعایت نکردن نکات بهداشتی پلمپ شدند.
شهرستان جیرفت دارای ۲۵ اتحادیه صنفی و بیش از سه هزار واحد صنفی است.

 

انتهای پیام/

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.