پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در اختتامیه جشنواره یادمان ولایت:

طرح انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود ناکارآمد است/اسلام منهای روحانیت، اسلام نیست

۱ آذر ,۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۳۱
کد مطلب : 65269 پرینت
 

نماینده جیرفت و عنبرآباد گفت: طرح انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود ناکارآمد است و امیدواریم مسئولان در این راستا قدمی اساسی بردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، یحیی کمالی پور سه شنبه شب در اختتامیه هشتمین جشنواره سراسری یادمان ولایت اظهار داشت: جنوب استان کرمان با جمعیت یک میلیون نفر یک سوم جمعیت استان کرمان را به خود اختصاص داده است.

وی افزود: مردم شهرستان جیرفت مفتخرند که در طول دوران رژیم ستم شاهی میزبان ولایت فقیه بوده اند.

کمالی پور بیان داشت: مردم جیرفت با مهمان نوازی در زمان رژیم ستم شاهی و همچین در طول دوران های مختلف بعد از انقلاب مردم  ولایتمداری خود را به اثبات رسانده و با برگزاری این یادمان در عمل ثابت کرده اند که همواره در مسیر ولایت گام برداشته اند.

نماینده مردم جیرفت و عنبر آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نظام هایی که بر اساس حکومت های متعدد در دنیا شکل گرفته اند تا به امروز به جز جمهوری اسلامی ایران با شکست روبرو شده اند.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران موفق ترین و سالم ترین نظام در دنیا است، گفت: امروز همه مردم پایبند این مساله هستند که اسلام منهای روحانیت اسلام نیست.

کمالی پور با بیان بر اینکه جنوب استان کرمان از ظرفیت های بالایی برخوردار است، افزود: جنوب استان کرمان در شاخصه های توسعه همچنان در محرومیت و مظلومیت به سر می برد.

نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: ۱۷ اداره شهرستان جیرفت به اداره کل مستقل تبدیل شده و امروز هشت اداره در دستورکار دولت برای مستقل شدن قرار گرفته اند.

وی تصریح کرد: طرح انتقال آب از سرشاخه های هلیل رود غیر کارشناسی و ناکارآمد است و امیدواریم مسئولان در این راستا قدمی بردارند.

کمالی پور گفت: طی یک سال و نیم گذشته اقدامات موثری در مسائل زیر بنایی شهرستان های جیرفت و عنبرآباد شکل گرفته است.

وی اظهار کرد: امروز برای نشان دادن وحدت بین مردم شهرستان جیرفت توانستیم بر تمام اختلافات خط بطلان بکشیم و راه توسعه خودمان را پیدا کرده ایم.

 نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد مجلس شورای اسلامی افزود: مشکلات اقتصادی سر راه مردم نباید نادیده گرفته شود و در شهرستان های جنوبی نباید کسی را داشته باشیم که نگران نان شب، دارو، بیماری و…است.

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.