پایگاه تحلیلی خبری دقیانوس - انعکاس اخبار شهرستان جیرفت |daqianus.com

 
 
دادستان عنبرآباد خبر داد:

سارق باغ مرکبات ، با اسلحه کلاشینکف اسباب بازی دستگیر شد

۱۹ دی ,۱۳۹۶ ساعت: ۱۱:۱۰
کد مطلب : 65482 پرینت
 

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد از دستگیری سارقی که با اسلحه کلاشینکف اسباب بازی اقدام به ایجاد رعب و وحشت و سرقت می نمود خبر داد وگفت:متهم دارای سوابق متعدد کیفری می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دقیانوس ما ، یوسف سبحانی اظهار داشت:این سارق که فردی معتاد می باشد در آخرین اقدام خود سعی بر سرقت از یکی از باغ های مرکبات در یکی از روستاهای شهرستان را داشت که با هوشیاری صاحب باغ و حضور به موقع پلیس دستگیر شد .

وی بیان کرد:متهم با ساخت واستفاده از یک وسیله دست ساز که در آن باروت قرار می گرفت در حین ارتکاب جرم با ایجاد یک انفجار و صدای مهیب و تولید رعب و وحشت،اقدام به سرقت می نموده است .

سبحانی با اشاره به اینکه متهم تاکنون به چندین فقره سرقت اقرار کرده است،گفت:از متهم یک قبضه سلاح سرد(چاقو)،یک عدد تبر به همراه یک اسلحه کلاشینکف اسباب بازی( پلاستیکی) ویک دستگاه دست ساز ایجاد صدا کشف گردیده است.

دادستان عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد اعلام کرد:در حال حاضر تعدادی از مالباختگان جهت طرح شکایت به دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان مراجعه نموده اند.

وی عنوان کرد:متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و پرونده در شعبه اول دادیاری دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان عنبرآباد در حال رسیدگی است.

 
 
اشتراک در تلگرام اشتراک در واتس اپ اشتراک در فیسنما داغ کن - کلوب دات کام اشتراک در افسران پرینت
عناوین مرتبط
 
 

*

آخرین عناوین
پربیننده ترین
پربحث ترین

 
 

You need to log in to vote

The blog owner requires users to be logged in to be able to vote for this post.

Alternatively, if you do not have an account yet you can create one here.